Ellátásszervező koordinátort keresünk (Budapest)

Ellátásszervező koordinátort keresünk

Feladatok

  • napi szintű kapcsolattartás céges partnereik hr és munkavédelmi szakembereivel
  • külsős alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • szervezési feladatok
  • adott folyamatok teljes körű menedzselése
  • együttműködés a sales és a pénzügy csoporttal, munkájuk támogatása

Elvárások

  • kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • nagyfokú precizitás
  • gyors problémamegoldó képesség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • csapatmunka

Előnyök

  • egészségügyi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, juttatási csomagok,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljes munkaidős foglalkoztatás

Leírás

Megbízónk - az egyik piacvezető magánegészségügyi cégcsoportja - dinamikus fejlődése miatt bővíti vállalati egészségügy divízió ellátásszervezői csapatát.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest