Elosztó- és Kereskedői kapcsolattartó (Budapest)

Elosztó- és Kereskedői kapcsolattartó

Feladatok

  • kereskedőváltással kapcsolatos feladatokat kezelése
  • új bekapcsolással és fogyasztóváltozással kapcsolatos feladatok végrehajtása, elosztók felé történő továbbítása
  • részvétel a kereskedőváltással kapcsolatos reklamációk kezelésében
  • szerződéshez kapcsolódó rendszer beállítások elvégzése
  • a számlázási rendszerrel kapcsolatos adminisztratív feladatokat megvalósítása
  • elosztó-, és kereskedői engedélyesekkel való hatékony együttműködés fenntartása
  • ügyféligények és reklamációk kezelése
  • komplex problémák önálló javítása és adattisztítás elvégzése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • komoly, magas szintű MS Office ismeret (Excel, Word és Access)
  • legalább 2 év ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • erős kommunikációs készség írásban
  • erős problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú hozzáállás
  • eredményorientált hozzáállás
  • igényes munkavégzés, pontosság, precizitás
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • kölcsönzötti munkaviszony keretében történő foglalkoztatás vállalása

Előnyök

  • felsőfokú (főiskola) végzettség
  • LIBRA rendszer felhasználói szintű ismerete
  • legalább 2 év iparági tapasztalat
  • SAP- ISU rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Mert egy sikeres, biztos, stabil munkahelyet kínálunk
  • Mert egy jó hangulatú, dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert a fejlődési lehetőségek száma végtelen

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest