Emelőgép szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk a régió legnagyobb független repülőgép karbantartó vállalata, amely 30 éves múltra tekint vissza a Liszt Ferenc repülőtéren. A közel 700 fős cég magasan képzett szakemberekkel kiváló minőségű szolgáltatásokat kínál a karbantartástól a legmélyrehatóbb javításokig, főként a legismertebb Boeing és Airbus repülőgép típusokon.

A cég egy erős, önálló gazdasági háttérrel rendelkező társaság, mely folyamatosan bővül és további dinamikus növekedéséhez keresünk Emelőgép szakértőt.

Emelőgép szakértő

Feladatok

  • Kapcsolattartás külső társaságokkal (személyemelő karbantartók, daru karbantartók [ABUS])
  • Emelőgépes eszközök, karbantartások nyilvántartása
  • Új eszközök üzembehelyezése, használatuk oktatása
  • Szakértői tevékenység, terheléspróbák lefolytatása, irányítása
  • Egyedi emelési feladatok megszervezése, megoldása

Követelmények

  • Gépész- vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány (ollós, karos személyemelő, targonca)
  • GD-36 szakértői engedély
  • Mérnök kamarai tagság
  • Minimum 1 év szakmai gyakorlat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Budapest