Emelőgép technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Emelőgép technikus

Leírás

Csepeli partnerünk részére keresünk emelőgép technikus pozícióba kollégát:

Feladatok

  • emelőeszközök (nem motorizált) felügyelet
  • emelőeszközök (nem motorizált) kalibrálása/szervízelése/javítása/cseréje
  • nagyterhes emelésekre való felkészülés, készletek optimalizálása, ellátottság biztosítása
  • partnercégekkel való kapcsolattartás, szolgáltatási szintek fejlesztése
  • emelőgépes (minden) koordinátori feladatok támogatása (szerviz igények, oktatások, naplók, stb…)

Elvárások
  • Középfokú szakirányú végzettség, ,
  • Felsőfokú végzettség: előny
  • Jó problémamegoldó készség
  • Adminisztrálásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs képesség
  • Csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk
  • Alapbéren felüli juttatások: teljesítmény bónusz, műszakpótlék, cafeteria
  • Folyamatosan növekvő megrendelésállomány miatt stabil, biztos munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes, kiterjedt egészségügyi szűrővizsgálatok évente többször
  • Akár 1 héten belüli munkakezdés
  • 8 órás munkavégzés, 1 műszak

Munkavégzés helye

Csepel

Budapest