GÁZMOTOR KARBANTARTÓ TECHNIKUS (Budapest)

Az ALTEO GROUP

GÁZMOTOR KARBANTARTÓ TECHNIKUS

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A gázmotor egységeken és azok segédüzemi berendezésein a kezelési és karbantartási utasításainak megfelelően az előírt gyakorisággal elvégzi a karbantartási feladatokat
  • Az Alteo Nyrt. minden régiójában, illetve külső partnernél végzett karbantartási feladatokban való közreműködés
  • Alteo Nyrt. telephelyein a gázmotor egységeken, és azok segédüzemi berendezésein végzett karbantartásokon való közreműködés
  • Technológiai berendezések karbantartása, javítása; üzembiztos működést ellenőrizni
  • Szakterületen tevékenykedő idegen kivitelezők tevékenységének szakmai felügyelete, ellenőrzése
  • Közreműködés a telephelyek technológiai rendszerét érintő hibaelhárítási tevékenységben
  • Közreműködés diagnosztikai vizsgálatok elvégzésében

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN VAN NEKED:

  • Vállalsz készenlétet
  • Van középfokú végzettséged
  • Van gázmotoros technológia ismereted
  • Van számítógépes alapfokú felhasználói tapasztalatod
  • Van B-kategóriájú jogosítványod

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA VAN:

  • Számítógépes alapfokú felhasználói tapasztalat
  • Hőerőművi és épületenergetikai rendszerek karbantartásában szerzett gyakorlat

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat.
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
  • éves cafeteria keret
  • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségbiztosítási csomag
  • céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, valamint Nyugat és Dél Magyarországi régió

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Budapest