Energetikai szakértő (Mosonmagyaróvár)

Energetikai szakértő

Leírás

Autóipari partnerünk részére keresünk szakértő munkatársat egy támogató csapatba multinacionális környezetbe!

Feladatok

  • Energiagazdálkodás tervezése
  • Energiairányítási rendszer működtetése, folyamatos fejlesztése az ISO 50001 szabványnak megfelelően, energiapolitikai feladatok ellátása
  • Energia gazdálkodási csoport irányítása
  • Energia megtermeléssel, felhasználással és gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, szakreferensekkel, és a gyárakban lévő energia gazdálkodási csoporttokkal
  • Energia felhasználás és a hozzá kapcsolódó fogyasztói szokások folyamatos elemzése (víz, villany, gáz)
  • Energetikai veszteségek folyamatos feltárása, fejlesztések megtervezése
  • Költségkalkulációk, költségmegtakarítások, kockázatértékelések, energiamérlegek készítése
  • Energiahatékonysági pályázatok folyamatos nyomon követése, előkészítése; energetikai fejlesztések, beruházások lebonyolítása
  • Hatóságok felé adatszolgáltatás
  • Termeléssel összefüggő statisztikák, jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Gépész mérnök vagy villamos mérnök végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Minimum 2 év üzemi gyakorlat
  • ISO 50001 ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár környéke

Mosonmagyaróvár