Energia/napelem termékmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ENERGIA/NAPELEM

TERMÉKMENEDZSER

Nagykereskedelemmel foglalkozó vállalat a solár üzletág eredményes működéséhez keresi munkatársát. Ha érdekel az IT technológiai termékvilág és szeretnél az ország „legjobb középvállalati munkahelye” folyamatosan bővülő csapatában dolgozni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • Gyártói árlisták kezelése
  • gyártókkal való kapcsolattartás
  • rendelések kezelése és kommunikáció a logisztikával
  • folyamatos, napi szintű kommunikáció a sales csapattal
  • marketing stratégiák, kereskedelmi aktivitások előkészítése

Elvárások

  • középfokú kereskedelmi végzettség
  • angol kommunikáció írásban és szóban
  • precíz, pontos, motivált
  • Komplex problémamegoldás
  • Kreatív, önálló gondolkodás
  • Microsoft Office középszintű ismerete

Juttatás

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőségek, képzése
  • Biztos munkáltatói háttér
  • Támogató közeg
  • Dinamikus munka környezet „Magyarország Legjobb Munkahelyén”.

Kezdés: megegyezés szerint, akár azonnal

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Budapest