Építésvezető / Projekt Menedzser (Budapest)

Építésvezető / Projekt Menedzser munkatársat keresünk Budapest munkavégzési hellyel.

A STYLUS Építő és Üzemeltető Zrt. magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Az ország számos pontján található projektek generál kivitelezésével, lebonyolításával foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • építésvezetői feladatok ellátása, munkaszervezés, szakmai irányítás
  • kapcsolattartás, szoros kommunikáció: cégvezetéssel, felelős műszaki vezetőkkel, műszaki ellenőrökkel, megrendelőkkel
  • kooperációs megbeszéléseken részvétel
  • alvállalkozói, beszállítói teljesítmények ellenőrzése és jóváhagyása
  • kivitelezés minőségének folyamatos ellenőrzése és a technológiai sorrendek betartatása
  • építkezésekkel kapcsolatos felmérések, készültségi kimutatások, pótmunka ajánlatok készítésében közreműködés
  • építési napló vezetése, vezettetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felső- vagy középfokú végzettség
  • önálló munkavégzés, határozottság
  • rugalmasság, pontosság, határidők betartása
  • jó problémamegoldó készség
  • kommunikációs készség szóban és írásban
  • számítógépes felhasználói ismeretek: MS Office  Word, Excel alapkövetelmény
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

TERC / ETALON árazószoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést
  • megbecsült munkavégzést
  • munkavégzéshez gépjármű, telefon és laptop
  • hosszútávú munkavégzési lehetőséget

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakirányú középfokú / Felsőfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Laptop

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest