Építésvezető (Veszprém megye), (Fejér megye), (Somogy vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Építésvezető

Feladatok

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítésigazolások alátámasztása
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése geometriai és mennyiségi felmérések készítése
  • Kapcsolattartási műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Kivitelezési ütemterv ellenőrzése, határidők betartása és betartatása
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartatása az építkezésen
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal

Elvárások

  • magasépítés/szerkezetépítő szakirány

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye

Változó, Somogy megye, Veszprém megye, Fejér megye.

Fényképes önéletrajzot várunk.