Építőipari ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti építőipari vállalkozás keres új munkatársat teljes munkaidőre, az alábbi pozíció betöltésére:

Építőipari ügyintéző

Feladatok:

  • kivitelezési munkák felmérésében, megtervezésében való részvétel
  • alvállalkozó által delegált építőipari brigád munkájának koordinálása, felügyelete
  • építőipari anyagok kalkulációja adott munkafolyamathoz, továbbá azok megrendelése, beszerzése
  • árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • alvállalkozói szerződéstervezethez szükséges adatok összeállítása
  • teljesítési igazolások elkészítése
  • befogadott számlák katalogizálása
  • pénzügyi tranzakciók rögzítése, táblázatban kezelése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • céges autópark karbantartásának koordinálása, szükséges időszaki és egyéb javítások elvégeztetése

Elvárások:

  • szakirányú, középfokú technikumi végzettség
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • MS Office és Google Drive magabiztos ismerete
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • motivációs levél
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű állás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix jövedelem
  • fiatalos, támogató csapat
  • hétfőtől péntekig, reggel 7 óra 30 perctől délután 16 óráig tartó munkavégzés
  • tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda (1-es villamostól 2 perc gyaloglás)

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint nettó fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest