Hvac mérnök (16-2817) (Magyarország)

Hvac mérnök (16-2817)

Feladatok

  • Az épülő gyár HVAC rendszerének a tervezési és kivitelezési munkáinak koordinálása, optimalizálása;
  • Megvalósíthatóság ellenőrzése a költségek figyelembevétele mellett;
  • Megoldásokra, fejlesztésekre vonatkozó javaslattétel;
  • Részvétel az épület-karbantartás üzemeltetési feladataiban;
  • Energiahatékonysági és környezetvédelmi szempontok figyelembevétele a kialakítás során;
  • Intelligens rendszerek és okos épülettechnológiák használata.

Elvárások

  • Épületgépész/gépészmérnök diploma;
  • Ipari léptékű projektekben szerzett munkatapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Cafateria;
  • Bejárástámogatás;
  • 13.  és 14. havi fizetés;
  • Részvétel Európa egyik legkorszerűbb termelési létesítményének kivitelezésében, és később üzemeltetésében.