Utility Manager (Debrecen)

Utility Manager

Nemzetközi partnercégünk üzemeltetési csapatának élére keresünk létesítményüzemeltetésben jártas vezető kollégát.

  • Biztosítja a termeléshez és az irodaépülethez szükséges összes elektromos berendezés stabil működését

  • Üzemeltetési csapat vezetése

  • Támogatja az új termelési technológiák telepítését

  • Energiatakarékossági intézkedések tervezése és végrehajtása

  • A működéshez szükséges erőforrások (humán, eszköz, műszaki, alvállalkozói) biztosítása és megszervezése

  • Az éves karbantartási és javítási terv végrehajtása, költségvetés tervezés

  • Folyamatos kapcsolattartás a közmű szolgáltatókkal, beszállítókkal

  • Az időszakos létesítmény ellenőrzésekre/auditokra való felkészülés, ezek lekoordinálása

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök, épületgépész mérnök végzettség)

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

  • 5 év gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat üzemeltetés területén

  • Projektvezetési tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Energetikai / HVAC rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet

  • Egyedi technológiával rendelkező gyártó vállalatnál való fejlődési lehetőség

  • Emelt összegű Cafeteria rendszer

  • 2 havi bérnek megfelelő extra bónusz

  • Céges gépjármű

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen