Épületgépész mérnök (Budapest)

Felületfűtő-hűtő rendszerek tervezésével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépész mérnök

Elvárások:

Izgalmas Karrierlehetőség Épületgépész Mérnökök Számára!, , Készen állsz arra, hogy karrieredet egy nemzetközi hátterű, de hazai cégnél emeld a következő szintre?, Magabiztos, angolul beszélő épületgépész mérnököt keresünk, aki csatlakozik dinamikus csapatunkhoz és támogatja a felületfűtő-hűtő rendszerek tervezését., , Az álláshoz tartozó elvárások:, AutoCAD gyakorlott ismerete, Magabiztos angol nyelvtudás - Nemzetközi projekteken fogsz dolgozni!, Rendszeres külföldi utazások vállalása - Ragadd meg a lehetőséget, hogy bejárd a világot!

Előnyt jelent:

A REVIT ismeret előny, de nem feltétel, Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Feladatok:

Nemzetközi és hazai projektek műszaki támogatása, Tervezők szakmai képzése, Precíz és innovatív gépész tervek készítése

Amit kínálunk:

Versenyképes javadalmazási csomag, amely méltányolja szakértelmedet és elkötelezettségedet., , Csatlakozz hozzánk, és légy részese valami nagyszerűnek!

Budapest