Épületgépész tervező (Budapest)

Magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cég megbízásából kezdő vagy gyakorlott 3D-s tervezésben érdekelt munkatársat keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépész tervező

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés,
  • Csapatmunka,
  • Nyitottság a fejlődésre,
  • Proaktív hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás,
  • 3D tervező programok felhasználói szintű ismerete (Microstation, Revit, CADVent),
  • Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Kamarai jogosultság

Feladatok:

  • Épületgépészeti rendszerek tervezése, számítógépes feldolgozása,
  • 3D-s épületgépész, közmű tervek készítése,
  • Koncepciók, vázlattervek, kiviteli tervek készítése,
  • Megbízókkal és más szakágak társtervezőivel történő kapcsolattartás,
  • Műszaki tárgyalásokon való részvétel, ,

Megbízóról:, Magyarországon jól ismert és elismert egyedi igényeket kielégítő, magas színvonalú mérnöki szolgáltatást nyújtó cégeknek, Nagyfokú rugalmassággal rendelkezünk az épületgépész tervező-kivitelező mérnöki szolgáltatások területén

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés,
  • Extra juttatás,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak,
  • Indusztriális hangulatú design irodai környezet,
  • Modern technológiai felszereltség,
  • Azonnali munkakezdés, ,

Amennyiben érdekel a 3D-s tervezés, akkor TÉGED KERESÜNK!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest