Épületgépész üzemeltetési mérnök (Budapest)

Vagyonkezeléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületgépész üzemeltetési mérnök

Elvárások:

  • Felsőfokú épületgépész szakirányú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!,

Előnyt jelent, ha rendelkezik munkavédelmi, illetve tűzvédelmi szakirányú végzettséggel, TERC, Excel, Word, Outlook felhasználói kezelése, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Építőipari kivitelezésben vagy tervezésben szerzett műszaki tapasztalat,
  • Dokumentációkezelésben, hivatalos levelezésben való jártasság,
  • Alapvető jogi ismeretek

Feladatok:

  • Vagyonkezelő kezelésébe tartozó intézmények: bölcsődék, óvodák, uszodák, sportlétesítmények, orvosi rendelők, stb. zavartalan működéséhez szükséges feltételek megteremtése,
  • Az intézményekben megtalálhatók a korszerű épületgépészeti kialakítások (pl.: hőszivattyús rendszerek, napkollektoros rendszerek, felület hűtés-fűtés, stb.), valamint a hagyományos kialakítások egyaránt,
  • Az üzemeltetéshez szükséges karbantartásokat szerződött alvállalkozók végzik, az elvégzett karbantartási munkát személyesen kell ellenőrizni és igazolni a karbantartási szerződésekben megfogalmazottak maradéktalan teljesítése esetén,
  • Karbantartási, hibaelhárítási és üzemviteli feladatok szakmai támogatása,
  • Különös figyelemmel kell kísérni a garanciális javításokat, együttműködve a garanciális ügyintézővel,
  • Javaslattétel az elavult gépészeti berendezések felújítására, cseréjére, részvétel az új kialakítás megtervezésében,
  • Energiafelhasználás optimalizálása, energia-megtakarítási javaslatok készítése,
  • Jogszabályok, szabványok és irányelvek követelményeinek nyomon követése és aktualizálása,
  • Részvétel a projekt szintű felújítások lebonyolításában

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakört,
  • Biztos hátteret,
  • Külön megállapodás esetén szolgálati lakást tudunk biztosítani,
  • Jövedelem megegyezés alapján, ,
  • A munkakör célja:, A Műszaki Igazgatóság szervezeti egységéhez rendelt, önkormányzati fenntartású intézmények épületgépészeti rendszereinek üzemeltetése.

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest