Facility-menedzsment munkatárs (Budapest)

Facility-menedzsment munkatárs

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • központi beszerzések intézése
  • adatszolgáltatás a csoport és társterületek, valamint a hatóságok felé
  • irodaépületek üzemeltetése
  • gépjárműflotta kezelése
  • irodaszerek, mobiltelefonok beszerzése
  • együttműködés a társosztályokkal

Téged keresünk, ha…

  • jellemző rád a pontos munkavégzés
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készséggel bírsz
  • határozott fellépés jellemez
  • jó a szervezőkészséged, terhelhető vagy
  • legalább középfokú angol vagy francia nyelvtudásod van
  • magas fokú problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • határozott vagy és jól tudsz önállóan dolgozni
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • középfokú szakirányú végzettséged van

Előnyként vesszük, ha…

  • van pár éves hasonló területen szerzett tapasztalatod

Miért jó nálunk dolgozni? Mert, …

  • jó hangulatú, fiatal, lendületes csapat tagja lehetsz
  • nálunk innovatív, piacújító megoldásokkal találkozhatsz
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk valamint éves bónuszt az alapbéren felül
  • kényelmes és színvonalas munkakörülmények között dolgozhatsz
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed rendszeres tréningek, nyelvi kurzusok formájában
  • a próbaidőt követően home office lehetőséget (heti 2 nap) és rugalmas munkavégzést biztosítunk
  • hétköznapjaid egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatcsoportnál töltheted

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest
  • Teljes munkaidő

Budapest