Épületüzemeltető munkatárs (Budapest)

Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző -és közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük töltsd ki a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám 1432-1/2012-1300-915

Minősített kölcsönzői eng. szám.: BP/0701/075046-5/2022-10

Épületüzemeltető munkatárs
391

Feladatok

  •   A telephely és a gyártócsarnokok/épületek állapotának folyamatos ellenőrzése

  • Telephelyi igények felmérése, az igények teljesítésének koordinálása

  • Épületkarbantartási feladatok felmérése, megrendelése, elindítása és azok teljesülésének szakmai felügyelete (fűtés, hűtés, légtechnika, erős- és gyengeáramú javítások, műszaki berendezések karbantartása)

  • Kapcsolattartás a külsős vállalkozókkal

  • Javításokat végző cégekkel kötött szerződésekben vállalt feladatok elvégzésének ellenőrzése, operatív munkák segítése, támogatása

  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése, működésének folyamatos felügyelete

Elvárások

  • Középfokú műszaki/elektronikai technikus végzettség

  • Épületkarbantartásban, épületvillamossági területen szerzett több éves tapasztalat

  •  Háromfázisú elektromos rendszer ismerete

  • Alapfokú számítógépes ismeretek

  • Szabálykövető hozzáállás, igényes munkavégzésre való törekvés

  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos személyiség

  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés, erős fizikai állóképesség

Amit kínálunk

Fontos számodra, hogy a munkahelyi környezeted állapota kifogástalan legyen? Te vagy az első, aki észreveszi, ha bármi elromlik és képes vagy gyorsan megoldani a javítást?

Nem riadsz vissza az ipari árammal kapcsolatos feladatoktól?

Kézben tudod tartani a karbantartási folyamatok koordinálását? Könnyen szót értesz különböző vállalkozókkal?

Szeretnél hétfőtől péntekig 1 műszakban dolgozni?

NÁLUNK A HELYED! -> JELENTKEZZ!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • MAGAS kereseti lehetőség: akár br. 650.000 Ft.

  • Egyéb juttatások:

  • ÖSZTÖNZŐBÓNUSZ havi br. bér kb. 8 %-a havi szinten

  •  NT. 32.000 FT/- Cafeteria juttatás (br. 504 000 Ft/év)

  • MUNKÁBAJÁRÁSI támogatás:

  • Budapest határain túlról érkezőknek autó esetén: 30 Ft/km arányban.

  • Tömegközlekedés esetén: 86%-os arányban.

  • 1 műszakos munkarend: hétfőtől péntekig (6:00-14:30)

  •  HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség, AZONNALI KEZDÉSSEL

  • Fejlődési lehetőség, amely BÉREMELÉSSEL jár

RAGADD meg az alkalmat, hogy részese legyél CSAPATUNKNAK és a MAGAS, akár br. 650.000* Ft-os juttatási csomag előnyeinek!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest