Épületvillamossági Építésvezető (Budapest)

Multinacionális partnerünk - amely egy jelentős vasúti beruházás egyik meghatározó szereplője - bővülő csapatába keresünk magasépítési építésvezető kollégát.

Épületvillamossági Építésvezető

Feladatok

  • kivitelezés elindítása, folyamatos nyomonkövetése, alvállalkozók helyszíni ellenőrzése, munkák átvétele
  • villamossági szakághoz kapcsolódó döntéshozatal, feladatok leosztása, művezetők vezetése
  • a munkák épületvillamossági munkarészének megvalósítása
  • alvállalkozók munkájának ellenőrzése és nyomonkövetése
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal és projektcsapattal

Követelmények

  • villamosmérnök végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
Budapest