Erősáramú csoportvezető (Budapest)

Erősáramú villamosmérnök szakértelemmel rendelkező kollégát keresünk partnerünk részére, ha úgy érzed motiválónak találod a fejlesztési projektekben való részvételt, és izgalmas kihívást látsz az elektrikus csapat vezetői szerepében, akkor itt a helyed, jelentkezz!

Erősáramú csoportvezető

Feladatok

Főbb feladatok:

  • 12 fős csapat munkájának koordinálása, oktatási anyagok készítése, oktatások megtartása, munkarend szervezése

  • A villamosenergia- ellátás berendezéseinek magas megbízhatóságú üzemeltetése

  • Karbantartási folyamatok szervezése, tervezése, véghezvitele

  • A berendezések első feszültség alá helyezésének levezénylése

  • Részese lehetsz az Áramellátási csoport által vezetett projektek tervezési, kivitelezési és üzemeltetésre történő átvételének szakaszaiban

  • Javaslatokat tehetsz a csoport üzemeltetésében lévő berendezések és folyamatok fejlesztésével kapcsolatban

  • Elektrikus kéziraktár felügyelete, anyagrendelések

Követelmények

Amit kérünk:

  • Felsőfokú erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen megszerzett tapasztalat
  • Eszközök, berendezések, rendszerek működésére vonatkozó nemzetközi és hazai szabályok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kimagasló szervezési, vezetői készség

Amit kínálunk

Miért jó partnerünknél dolgozni?

  • Heti 2 nap Home Office: Élvezd a rugalmas munkavégzés szabadságát
  • Exkluzív Budapest Park jegyek: Ingyenes belépés a legjobb koncertekre
  • Éves bónusz + karácsonyi jutalom: Értékelik és jutalmazzák a kemény munkádat
  • Magán élet- és balesetbiztosítás: Biztonságban tudhatod magad és szeretteidet
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ami ezen a szakterületen is folyamatosan fejlődik: Egy folyamatosan fejlődő szakterületen dolgozhatsz, ahol tanulhatsz és fejlődhetsz
  • Összetartó, innovatívan gondolkodó csapat: Inspiráló kollégák között, akik mindig támogatják az ötleteidet
  • Céges csapatépítő programok: Kiváló lehetőség a kapcsolatok építésére és a szórakozásra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest