Erősáramú / karbantartó villanyszerelő munkatársat keresünk (Áporka)

Erősáramú / karbantartó villanyszerelő munkatársat keresünk

Feladatok

  • Elektromos gépek/berendezések hibadiagnosztizálása, javítása, karbantartása
  • PLC vezérelt folyamatirányító rendszerek (gépsorok) folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása (nem elvárás, de előny a PLC programozás)
  • Elektromos rendszerek telepítése, beüzemelése (részvétel kisebb beruházásokban)
  • Napi termelés folyamán felmerülő elektromos meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • Állapotvizsgálatok elvégzés

Elvárások

  • Minimum középfokú szakirányú iskolai végzettség (erősáramú villanyszerelő/ villamosipari/elektrotechnikai)
  • Jó diagnosztizáló és problémamegoldó képesség
  • 2-4 év szakmai gyakorlat (fiatalok jelentkezését is várjuk)
  • Ipari villamos berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Ipari elektromos vezérléstechnikai és hajtástechnikai ismeretek
  • Készenléti felügyeletben részvétel
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyök

  • Frekvenciaváltós hajtások ismerete
  • Gépsorok üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálási ismeretek
  • Tapasztalat PLC-s rendszerek üzemeltetésében

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárás támogatás
  • Béren kívüli juttatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil háttér

Leírás

Partnerünk erősáramú villanyszerelő / elektromos karbantartó erősáramú villanyszerelő munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Munkavégzés helye

Áporka

Áporka