Erősáramú technikus (Budapest)

Budapesti, közvilágítási eszközök telepítésével, kezelésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk Erősáramú Technikus munkatársat.

Erősáramú technikus

Feladatok

Kivitelezési munkálatok koordinálása, ellenőrzése

Eszközigény felmérése

Beruházási ajánlatok ellenőrzése

Dokumentáció kezelése

Karbantartási tervek összeállítása, végrehajtása, ellenőrzése

Panaszügyek és káresetek kivizsgálása

Kapcsolattartás alvállalkozó cégekkel

Engedélyezési folyamatokban való részvétel

Követelmények

Erősáramú technikus végzettség

Erősáramú területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat

Számítógép felhasználói ismeretek

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előny:

Áramszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat

Szervezésben/ ügyintézésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Versenyképes bérezés:

Alapbér + cafeteria + 13. havi fizetés + 14. havi teljesítmény értékelésen alapuló fizetés

Nyugdíjpénztári céges hozzájárulás

Áramdíj Kedvezmény

Céges telefon

Biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest