Erősáramú villamos tervező mérnök (Budapest)

Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Erősáramú villamos tervező mérnök

Elvárások:

Ha arra vágysz, hogy a technológiai innováció és a műszaki precizitás központjában állj, és egy olyan cégnél dolgozz, ahol a lehetőségek határtalanok, akkor itt a helyed., Gyere és legyél része a jövő megalkotásának, legyen szó adatközpottechnológiáról, épülettechnikáról, biztonságtechnikáról, vagy energetikai rendszerekről., , Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?, Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok), Élet-és balesetbiztosítás a harmadik hónap letelte után, Jó minőségű munkaeszközök, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), laptop, Éves szakmai képzési rendszerben való részvétel, Dolgozói kedvezmények partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál), "Számíthatsz Ránk" program ingyenes szakértői tanácsadás jogi, pénzügyi és pszichológiai területen, AYCM partnerei vagyunk, Irodai masszázs, Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények, Modern, kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

Ügyféligényeknek megfelelő szakmai javaslatok kidolgozása, Ajánlatadási fázisban helyszíni műszaki felmérés elvégzése, Villamos tervek készítése Revit és AutoCAD rendszerben, Alvállalkozói tervek átnézése, értelmezése, véleményezése, Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében, (költségvetési kiírások készítése, árazása), Folyamatban lévő projektek esetében tervmódosulások lekövetése, elkészült tervek aktualizálása, Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása, Tervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, (teljesítés igazolások, kapacitástábla töltése), Kapcsolattartás ügyfelekkel, szakmai partnerekkel

Amit kínálunk:

Felsőfokú, villamosmérnök végzettséggel rendelkezel, Legalább 3 éves tapasztalatod van van erősáram szakági tervezésben, Revit-ben való minimum 1-2 éves mérnöki tervezés és 3D modellezési tapasztalattal rendelkezel, Középszintű aktív angol nyelvtudással bírsz, amit munkanyelvként képes vagy használni, Strukturált gondolkodású vagy, Lendületesség, kitartás jellemez, Önálló munkavégzésre képes vagy, Határozott fellépéssel rendelkezel, B kategóriás vezetői engedélyed van

Budapest