Tervezőmérnök (Székesfehérvár)

Tervezőmérnök

Debreceni partnercégünk bővülő csapatába keresünk építőmérnök/közlekedésmérnök/településmérnök végzettséggel rendelkező kollégákat.
Szívesen fogadjuk pályakezdők és szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is.

  • Műszaki rajzok, műszaki leírások megszerkesztése
  • Költségvetések elkészítésében való részvétel
  • Teljes tervdokumentáció összeállításában és véglegesítésében való részvétel
  • Részvétel a helyszíni bejárásokon, egyeztetéseken
  • Ajánlatkérési dokumentumok elkészítése

  • Építőmérnök, településmérnök, vagy közlekedésmérnök végzettség / képzésben részt vevő, utolsó éves/abszolvált hallgató
  • AutoCad gyakorlati ismerete
  • Nyitottság folyamatos tanulásra
  • Proaktivitás
  • Csapatjátékos

  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, előrelépési lehetőség biztosítása
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető munkarend

Munkavégzés helye

Debrecen,

Székesfehérvár