Erősáramú villanyszerelő (Miskolc)

Napelemparkok üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Erősáramú villanyszerelő

Elvárások:

Szeretnél egy gyorsan fejlődő, megújuló energiával foglalkozó csapat munkatársa lenni, miközben véded a környezetet is?,

Napelemparkok üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó, miskolci cégünk lelkes, új kollégáját keresi, olyan munkavállaló személyében, aki lendületes, dinamikus és szeretne velünk együtt fejlődni., ,

Te vagy az ideális jelölt, ha:,

  • Képes vagy a feladataidat koordinálni, tiszteletben tartod a határidőket,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, a társterületekkel való együttműködés nem okoz számodra problémát, de ha önálló munkavégzésre kerül sor, akkor is állod a sarat,
  • Kifogások keresése helyett vállalod a felelősséget,
  • Nem okoz problémát, hogy helyszín kiszállások alkalmával az ország több pontján megfordulsz, ,

A pozíció betöltéséhez szükséges:,

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Villanyszerelői végzettség,
  • Legalább 3 év villamossági szakmai tapasztalat,
  • FAM vizsga

Előnyt jelent:

  • Érintésvédelem felülvizsgálói jogosultság,
  • Magasban történő munkavégzésre való hajlandóság

Feladatok:

  • A cég üzemeltetése alá tartozó napelemparkok berendezéseinek tervezett megelőző karbantartása, berendezések hibaelhárítása (utóbbi jogosultságtól függően, jellemzően inverter, ill. transzformátorállomás, kommunikációs eszközök),
  • Hőkamerás vizsgálatok, szemrevételes és műszeres ellenőrzések, ellenőrző bejárások, terület átvétel, egyéb felmérések,
  • Termelést érintő és kommunikációs meghibásodások hibafeltárása, anyagigény kalkuláció és javítások elvégzése (irodai háttértámogatással IT monitoring, műszaki szervezés, ügyfélkapcsolat),
  • Elvégzett munkák dokumentálása (munkalapok, jegyzőkönyvek)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség és képzések.,

, Munkavégzés ideje:, Heti 40 óra

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc