Villamossági karbantartó (Miskolc)

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Villamossági karbantartó

Feladatok:
A karbantartási csapat tagjaként a termelő, kiszolgáló berendezések karbantartása, valamint az épületek fenntartása, karbantartása:

  • A folyamatosan üzemelő gyártó- és feldolgozógépek villanyszerelési és műszerjavítási feladatainak, valamint az üzemcsarnokok, épületek fenntartási, karbantartási feladatainak ellátása,

  • Villamos berendezések, villamos hálózatok javítása, 0,4 kV-os hálózat és kapcsolótéri javítások végzése,

  • Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése,

  • Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása,

  • Önálló munkavégzés a villanyszerelési- és műszertechnikai javítási, karbantartási munkák területén a műszaki vezetők utasítása, valamint a kézhez kapott tervdokumentációk alapján.

Elvárások:

  • Szakirányú - villanyszerelő -végzettség,

  • Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat,

  • 3-5 éves szakmai gyakorlat termelő cégeknél,

  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,

  • Hatékony, gyors, önálló munkavégzés,

  • Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség,

  • Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása.

Előnyök:

  • Targoncavezetői, darukezelői jogosítvány,

  • Kazánkezelői végzettség, vízkezelési tapasztalat,

  • Elektrikusi végzettség, tapasztalat.

Munkaidő

  • Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,

  • bónusz,

  • határozatlan idejű munkaszerződés,

  • kiemelkedő cafeteria,

  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc

Miskolc