ERP termékkonfigurációs mérnök (Nyíregyháza)

ERP termékkonfigurációs mérnök

Leírás

Nyíregyházán lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk termékkonfigurációs mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer adatainak migrálása
  • Cikkszámok létrehozása, karbantartása
  • Gyártási modellek (BOM-ok és útvonaltervek) kidolgozása az ERP bevezetésére
  • kiválasztott gyárakban
  • Konfigurátori szabályok kidolgozása kereskedelmi modellekhez
  • Árképzési szabályok és árak bevezetése a kereskedelmi modellekre
  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztésével kapcsolatos projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferált: gépészmérnök)
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • IT beállítottság vagy alap programozás ismeret,
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Komplex, logikus látásmódod
  • Utazási hajlandóság, – időközönként kiküldetés vállalása európai országokba

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza