Értékesítés-támogatási munkatárs (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Értékesítés-támogatási munkatárs

Feladatok

  • Hibajegykezelés
  • Első szintű alkalmazás támogatás
  • Szoros együttműködés a nemzetközi és menedzsment csapattal
  • Felhasználó kezelés – rendszer specifikus támogatás T-Systems felhasználók részére
  • Megrendelések technikai támogatása és koordinációja
  • Megállapodásokkal kapcsolatos ügyféltámogatás
  • Sales Managerek adminisztratív támogatása
  • Szerződések kezelése és nyomonkövetése

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Középfokú német és angol nyelvtudás
  • Legalább egy év releváns szakmai tapasztalat
  • Jegykezelő rendszerek ismerete (JIRA, SM9, XAMS)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Hajlandóság új folyamatok felismerésére
  • Csapatjátékos attitűd, proaktivitás, gyors tanulási képesség

Budapest