Értékesítés támogató munkatárs (Budapest)

Értékesítés támogató munkatárs

Feladatok

  • Aktív részvétel a csoportban, ill. az ügyfélkapcsolat és direkt értékesítési területekkel kapcsolatos havi adminisztratív feladatok előkészítése, összehangolása;
  • A területhez tartozó folyamatok kialakítása, monitoringja és riportingja, elszámolások készítése, ellenőrzése;
  • Ötletek, javaslatok készítése, előterjesztése a vállalat és a csoport fejlődése, hatékony munkavégzése érdekében;
  • Rendszeres (napi, heti, havi) konzultáció a csoportvezetővel;
  • Statisztikák, riportok, értékelések készítése;
  • Projektekben, fejlesztésekben, specifikációk készítésében való részvétel, tesztelések elvégzése;
  • Külső partnerekkel/beszállítókkal való kapcsolattartás, külső tevékenységek nyomon követése;
  • Oktatás, képzés, egyéb értékesítés támogatói feladatok.

Elvárások

  • legalább középfokú végzettséged van és dolgoztál már hasonló területen
  • magabiztos számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Microsoft Office: Windows, Word, Excel)
  • tudsz csapatban és önállóan is dolgozni
  • precízen és világosan kommunikálsz
  • empatikus és segítőkész vagy
  • fontos számodra a fejlődés, a tanulás és az előrehaladás
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • változatos munkakör
  • fiatal, lendületes, támogató csapat
  • próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • nyitott, emberközeli légkör
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Budapest