Értékesítés Tervező (Szeged)

Hely: Szeged, Csongrad, HU, 6720

Cégcsoport: Bonafarm Csoport

Vállalat: Pick Szeged Zrt.

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Pick Szeged Zrt. csapatához.

Értékesítési volumenek múltbeli elemzése és ezek alapján a jövőbeni volumenek tervezése, segítése, akciók kezdeményezése a marketing és értékesítési területtel közösen. Értékesítési volumeneket befolyásoló piaci tendenciák, volumenek összegyűjtése és feldolgozása.

Értékesítés Tervező

Feladatok

  • Vállalati célokat szolgáló rövid távú és hosszú távú értékesítés tervezés
  • Történeti adatelemzés, szezonalitástervezés, promóció (akció) tervezés, kiértékelés
  • Termék-életciklus szerinti volumentervezés (bevezetés, felfutás, kivezetés)
  • Értékesítés előrejelzés rendszeres (havi, heti) áttekintése az értékesítéssel és a marketinggel
  • Kapcsolattartás a vevők megfelelő társosztályaival az előrejelzések pontosítása, készletszintek optimalizálása érdekében
  • Piaci kiszolgálási szint mérése
  • Értékesítés előrejelzés pontosságának mérése, elemzése
  • Értékesítés tervezéshez kapcsolódó elemzések és jelentések elkészítése
  • Standard értékesítés és akciós értékesítés nyomon követése, rendelés-figyelés
  • Kapcsolattartás az értékesítéssel, marketinggel, vevőszolgálattal és a termelés tervezéssel
  • Új vállalatirányítási rendszer bevezetésében aktív részvétel
  • Értékesítés tervezési folyamatok és tervezési modellek fejlesztése
  • Anyagszükséglet tervezéshez értékesítés előrejelzési információk biztosítása

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?

  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel közgazdasági felsőfokú végzettséggel
  • Jó a kommunikációs és tárgyalókészséged
  • Magas szintű számítógépes ismereteket sajátítottál el, illetve biztonsággal használod
  • Kreatív gondolkodású, elemzőkészségű személy vagy
  • Erős a meggyőző és érvelő képességed
  • Precíz, önálló a munkavégzésed

A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Szeged