Értékesítési asszisztens (Budapest)

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából az adminisztratív feladatok ellátására illetve az értékesítés támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési asszisztens

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés, nagyfokú rugalmasság, precizitás,
  • Számítógépes ismeretek (kiemelten excel),
  • Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete,
  • Értékesítési szemlélet, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Feladatok:

  • Megrendelések felvétele és visszaigazolása,
  • Szállítólevelek beérkezésének nyilvántartása,
  • Számlázási feladatok (számlák elkészítése, postázása, ellenőrzése),
  • Vevői reklamációk kezelése

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális környezet, családias hangulat,
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest