Értékesítési asszisztens (Budapest)

Értékesítési asszisztens

Kit keresünk?

Dinamikus, jó szervező és adminisztrációs készséggel rendelkező kollégánkat keressük a HVG Hirdetési Igazgatóságára.

Feladatok:

  • Ügynökségi key accountok munkájának segítése
  • Sales prezentációk készítésében részvétel
  • Kimutatások készítése
  • Forgalmak figyelemmel kísérése
  • Teljes körű adminisztráció

Elvárások:

  • Excel magas szintű ismerete
  • Jó tanulási készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Precizitás
  • Dinamizmus, jó munkabírás
  • Kiváló kommunikációs, együttműködő és kapcsolatteremtő képesség
  • Affinitás a digitális technológiák iránt

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereset
  • Felelősségteljes feladatok
  • Tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőségek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és az elvárásainknak is megfelel, úgy kérjük, pályázatát „értékesítési asszisztens ” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben pályázatát pozitívan bíráljuk el, jelentkezésétől számított két héten belül jelentkezünk a megadott e-mail címen vagy telefonon.

Budapest