Értékesítési munkatárs (Budapest)

Budapest

20 éve a német piacon tevékenykedő vagyonkezelési vállalat megbízásából keresünk részmunkaidős és teljes munkaidőben munkatársakat az alábbi pozícióba:

Értékesítési munkatárs

Elvárások:

  • Szakmai felkészültség,
  • Befektetési termékek ismerete,
  • Ügyfélorientáltság, pénzügyi igények felmérésének és megtakarítások tervezésének képessége,
  • Megbízhatóság, megfelelő szakmai- és emberi kvalitások,
  • Számlaképesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Akvizíció: potenciális ügyfelek telefonos felkeresése a cég által biztosított listából,
  • Ügyféligények felmérése,
  • A cég befektetési termékeinek ismertetése, ügyféligényekhez igazított értékesítése,
  • Ügyfélgondozás, kapcsolattartás,
  • Oktatásokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel,

, Megbízó:,

Több mint 20 éve a német piacon tevékenykedő vagyonkezelési vállalat, Ügyfeleiknek zártvégű befektetéseket, kötvényeket, értékpapírokat, részjegyeket és közvetlen befektetéseket, személyre szabott megoldásokat kínálnak, A magyar piacon új termékekkel megjelenve, a német ügyfeleknek nyújtott biztonságos, jövedelmező befektetési megoldásokat kívánják biztosítani a magyar ügyfelek számára is, Ehhez keresnek szakmailag felkészült munkatársat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatás,
  • Átlátható juttatási rendszer, pontos, rögzített idejű elszámolás,
  • Timberland Akadémia, oktatások, szakmai továbbképzések, értékesítés-támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest