értékesítési munkatárs műszaki területen (Budapest)

XI. kerületi kalibráló laboratórium értékesítési csapatába keresek nyitott és lelkes kereskedelmi munkatársat, aki szívesen épít kapcsolatokat és kommunikál rendszeresen a meglévő ügyfelekkel is.

értékesítési munkatárs műszaki területen

Feladatok

  • a vállalatstratégia irányvonalának megfelelően üzletfejlesztési feladatok ellátása
  • új partnerek felkutatása és meglévő partnerek folyamatos látogatása
  • árajánlatok, tender anyagok elkészítése
  • folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel
  • termékbemutatók, előadások megtartása
  • vevői napok szervezése
  • együttműködés az operatív területtel és a cég más osztályaival
  • munkavégzés helye: Budapest, 1112

Követelmények

  • kereskedelmi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség (műszaki terület előnyt jelent)
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • műszaki alapismeretek
  • aktív angol nyelvismeret (tárgyalóképes tudás szóban és írásban is)
  • MS Office eszközök magabiztos és hatékony használata (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • budapesti, vagy Pest megyei lakhely
  • precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, biztos, aktív vezetési tapasztalattal
  • rugalmasság, utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • folyamatos fejlődés, tréningek
  • mobiltelefon, laptop
  • gépkocsi használat próbaidő után
  • változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség
  • kis létszámú, összetartó csapat
  • alapbér + teljesítmény arányos bónusz
  • stabil, hosszútávú munkahely egy globális kalibráló szolgáltatónál

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest