ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (B2B területen - Drone2B) (Budapest)

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ (B2B területen - Drone2B)

Amit kínálunk:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!, Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!, ,

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Az alapító tulajdonos közvetlen beosztottjaként bejelentett piaci sztendereknek megfelelő alapbér,
  • Saját költségek kitermelése felett progresszív, felülről nem korlázott ösztönző,
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek,
  • Változatos, izgalmas projektek,,
  • Céges gépjármű biztosítása, laptop, telefon, Irodai masszázst biztosítunk,
  • AYCM partnerei vagyunk,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet,
  • Lehetőség a leginnovatívabb dróntechnológiák piacra vitelére

Feladatok

  • Új üzleti lehetőségek azonosítása és kiaknázása a B2B szektorban (főként ipari és mezőgazdasági szegmensben),
  • Ügyfélkapcsolatok kiépítése és meglévő kapcsolatok tovább mélyítése a vállalat kulcsfontosságú partnereivel,
  • Gyártói kapcsolattartás, új technológiai trendek követése, megoldásaink és újdonságaink kommunikálása különböző platformokon és fórumokon,
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása, beleértve akár új piacra lépési terveket is,
  • Értékesítési célok meghatározása és teljesítése.,
  • Piaci trendek és versenytársak elemzése, jelentések készítése a tulajdonosok számára,
  • Értékesítési csapat vezetése, motiválása és fejlesztése.,
  • Részvétel iparági rendezvényeken, konferenciákon és kiállításokon, akár előadóként is képviselve a vállalatot.,
  • A vállalati folyamatok fejlesztésében is számítunk meglátásaidra, szakértelmedre

Elvárások:

  • Legyél elkötelezett a dróntechnológia iránt,
  • Ismerd fel a lehetőséget, érdekeljen az ügyfél valódi problémája és arra kínálj megoldást,
  • Legyél stratégiai gondolkodású, proaktív és kitartó,
  • Ne riadj vissza attól, ha az ügyvezetőt helyettesíteni kell (akár előadás tartásban, akár belső ügyekben),
  • Folyékonyan, tárgyalási szinten tud használni az angol nyelvet, számos nemzetközi konferencián is megfordulunk,
  • Legyen vezetői tapasztalatod legalább 2-3 fős értékesítői csapatok irányításában,
  • Legyenek mögötted sikeres projektek referenciák,
  • Legyen meglévő, aktív kapcsolati hálód ipari és/ vagy mezőgazdasági területen

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Budapest