Értékesítést támogató mérnök (Erőművi termékkör, Power Station Projects) (BN) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Értékesítést támogató mérnök (Erőművi termékkör, Power Plant Projects (BN)

Főbb feladatok:

  • TERMÉKMENEDZSERI feladatok ellátása;
  • A magyarországi ÉRTÉKESÍTÉSSEL együttműködve az ERŐMŰ-PROJEKTEK kidolgozásában és követésében való részvétel;
  • Kapcsolattartás a gyártóvállalatokkal, az anyavállalat szakértőivel és más leányvállalatokkal, amelyek érdekeltek ERŐMŰ-BERUHÁZÁSOKHOZ KAPCSOLÓDÓ TERMÉKÉRTÉKESÍTÉSBEN;
  • Támogatás a megrendelői igények feldolgozásában és átültetésében;
  • Egyedi igényekhez kapcsolódó TERMÉKFEJLESZTÉS és GYÁRTÁSTECHNOLOGIZÁLÁS támogatása;
  • Az ERŐMŰVI NORMÁK, TANÚSÍTVÁNYOK, elvárások naprakész ismerete;
  • A szabványok, tanúsítványok, műszaki termékleírások és a vevői specifikációk összehangolása;
  • Kapcsolatrendszer kiépítése és fenntartása a hazai és a nemzetközi tervezőkkel, szakértőkkel és kivitelezőkkel;
  • Információmegosztás a vállalatcsoporton belül és a tervezők irányába, nemzetközi szinten.

Elvárások:

  • Villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • 3-5 év ipari környezetben szerzett tapasztalat;
  • Erőművi szektorban való jártasság (TERMÉKFEJLESZTÉS, TERVEZÉS, TERMÉKMENEDZSER, MÉRNÖKI/MŰSZAKI TÁMOGATÁS, ERŐMŰVI TERMÉKKÖR/RENDSZEREK ÉRTÉKESÍTÉSE, PROJEKT ELŐKÉSZÍTÉS, PROJEKT MENEDZSMENT, SZERELÉS, KIVITELEZÉS VAGY KARBANTARTÁS);
  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret;
  • Kiváló szervező-, problémamegoldó, valamint kommunikációs készség;
  • Képesség a különböző érdekek összehangolására.

Munkavégzés helye:Budapest

Budapest