Értékesítő (Magyarország)

Értékesítő

Céginformáció:

A Simon Home & Hotel kft szállodai, éttermi és lakossági textíliák kis-és nagykereskedelmével, valamint hotel kozmetikumokkal, függönyözéssel, tapéták és promóciós ajándéktárgyak forgalmazásával foglalkozik Magyarországon és külföldön egyaránt.Piacvezető megoldásainkkal partnereink közé tartoznak Magyarország legnevesebb szállodái és éttermei. Most itt a lehetőség, hogy te is részese légy ennek a sikernek, és segítsd cégünket új partnerek megszerzésében!

A vállalat szembemegy a szokásos piaci trendekkel, amelyekre elsősorban az árak minél alacsonyabban tartása jellemző, mert ez a tapasztalat szerint mindig a minőség rovására megy, ami sem a hosszú távú megtérülés, sem pedig a környezettudatos szemlélet tekintetében nem esik egybe a cég értékrendjével. A Simon Home & Hotel Kft. célja a vevőérték maximalizálása, mely a kiváló ár/minőség arányban, a rugalmas, szinte bármilyen igényt kiszolgáló termékkínálatban és a hosszú távú partneri kapcsolatok kialakításában nyilvánul meg.

Feladatok:

  • Új hotelek és éttermek félkutatása, partneri kapcsolatok kialakítása
  • Hideg hívások és személyes megkeresések lebonyolítása
  • Ügyféltalálkozó szervezése és értékesítési prezentációk tartása
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása,szerződéskötési folyamatok vezetése
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, ügyféligények felmérése
  • Piaci trendek követése, versenytárs-elemzés
  • Havi értékesítési riportok készítése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Ügyfélközpontúság és proaktív hozzáállás
  • Legalább 2év B2B értékesítési tapasztalat (előny, ha a textiliparban vagy a vendéglátóiparban szerezted)
  • Jó problémamegoldó képesség és eredmény orientált szemlélet
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Kapcsolati háló
  • Saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jutalékos rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cég és hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmasság
  • Támogató csapat

A"jelentkezem" gomb megnyomása után csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!