Értékesítő (Vasvár)

Nagy teherbírású csomagolási megoldások egyedi tervezésére és gyártására specializálódott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, Ügyfélközpontú szemléletmód, Kiváló kapcsolatrendszer autóipari területen, Legalább 3 év tapasztalat, Eredményorientált gondolkodás, B kategóriás jogosítvány, Rugalmasság és önálló munkavégzés képessége, angol és/vagy német kommunikációs szintű ismerete

Feladatok:

Új üzleti lehetőségek felkutatása és kiaknázása, Kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel és új ügyfelek megszerzése, Termékeink bemutatása és értékesítése, Értékesítési célok elérése és túlteljesítése, Piaci trendek és versenytársak elemzése, Értékesítési jelentések készítése és elemzése, Termékeink megismerése jelenleg működő cégeinknél (Ausztria, Németország), , Megbízóról:, Decemberben nyíló telephelyére keres értékesítőt., Tri-Wall Group több, mint 250 telephellyel működik világszerte, több, mint 16000 alkalmazottal., A cégük mottója, hogy innovációt csomagolnak

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és jutalékrendszer, Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek, Barátságos és támogató munkakörnyezet, Önálló munkavégzés, Céges autó és egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

Vasvár

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva!

Vasvár