Értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítő

Leírás

Egyéni védőeszközökkel és higiéniai termékekkel foglalkozó cég számára keresünk értékesítő kollégát 1 műszakos munkarendbe, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye, Veszprém megye és Zala megye területére.

Értékesítő

Feladatok

  • Egyéni védőeszközök és higiéniai termékek értékesítése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, igények felmérése, új vevőkör kialakítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, felmerülő problémák kezelése
  • Ajánlatok kidolgozása, tárgyalások lebonyolítása, adminisztráció elvégzése vállalatirányítási rendszerben

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • 1 műszakos munkarend
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Mentorprogram a betanulási időre

Munkavégzés helye

Dunántúl