ÉRTÉKESÍTŐ (Törökbálint)

A Leguan Burkolatok Kft.
a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 13 éve jelenlévő, stabil családi vállalkozás.

Törökbálinton, a MaxCityben lévő bemutatótermünkbe keressük - elsősorban férfi - Kollégánkat
az alábbi munkakörbe:

Értékesítő

Feladatok

  • Kiskereskedelmi vevők szakértő kiszolgálása
  • A bemutatóterem és raktár elemeinek, árukészletének tisztán, rendezetten tartása
  • Beérkező áruk átvétele, árukiadás fizikai bonyolítása, raktáron belüli anyagmozgatás
  • Kimenő áruk összegyűjtése szállítólevél alapján, csomagolás, árucímkézés, szállításra való előkészítés
  • Árukiszállítás Budapest területén
  • Leltározásban történő részvétel

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány, aktív vezetői gyakorlattal
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség, rugalmasság
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk

  • Nyílt nap keretén belül lehetőség van megtekinteni, megismerni a leendő munkakörnyezetet, illetve találkozni a Kollégákkal.
  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes, elegáns munkakörnyezet
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, előrelépési lehetőséggel

Munkavégzés helye

  • Törökbálinti üzletünk: 2045 Törökbálint, Tópark u. 1/A – MaxCity

  • Önéletrajzát fizetési igény megjelölésével várjuk.
Törökbálint