Értékesítő (Szeged)

Várjuk leendő kollégáink jelentkezését

Értékesítő munkakörbe

Feladatok

  • aktuális termékskála áruismeretének elsajátítása és felhasználása az eladás során
  • cég standardjainak megfelelő magas szintű vevőkiszolgálás vevői rendelések kezelése, vevőkkel való kapcsolattartás
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (kereskedelmi végzettség előny)
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft Word, Excel stb)
  • idegen nyelvtudás előny
  • precíz munkavégzés
  • kedves, vevőorientált személet
  • tanulásra való hajlandóság, lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes jövedelem
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • teljes munkaidő

Amennyiben érdekli a fenti pozíció, várjuk fényképes önéletrajzát.

Szeged