Értékesítő (Budapest)

Stabil nemzetközi hátterű, megbízható cégnél keresel új szakmai kihívásokat? Érdekel az IT világa? Véredben van az értékesítés?

Az Ingram Micro a világ legnagyobb informatikai és telekommunikációs nagykereskedője. Cégünk a világ 45 országában több, mint 35.000 munkavállalót foglalkoztat, a magyar piacon pedig 20 éve van jelen.

Jelenleg dinamikus csapatunkba keressük

Értékesítő

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Menedzselt gyártók termékeinek értékesítése;
  • Kijelölt partnercégekkel való proaktív kapcsolattartás, a partner igényeinek felmérése;
  • Új partnerkapcsolatok kiépítése;
  • A partner igények alapján ajánlatadás, az ajánlatok után követése, a termékrendelés és kiszállítás lebonyolítása;
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása a partnerek számára;
  • Termékmenedzserekkel és társterületekkel való kapcsolattartás.

Téged keresünk, ha:

  • Van min. 1-2 éves értékesítői tapasztalatod;
  • Értékesítői vénával rendelkezel;
  • Gyorsan és precízen dolgozol;
  • Jól kommunikálsz, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal;
  • Csapatjátékos vagy;
  • Hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).

Előnyök:

  • Számítástechnikai és telekommunikációs termékek és szolgáltatások ismerete;
  • Nagykereskedelemben/ logisztikai területen szerzett gyakorlat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Telesales/call center területen szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, nemzetközi háttér;
  • Korszerű munkakörülmények;
  • Inspiráló, agilis csapat, támogató menedzsment;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

Szakmai önéletrajzodat a munkába állás legkorábbi időpontjának és bérigényének feltüntetésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldd el.

Budapest