Értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Több mint húszéves múlttal rendelkező munkaerő-kölcsönző, -közvetítő vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

  • Felsőfokú német nyelvismeret szóban és írásban,
  • Proaktív, sikerorientált személyiség,
  • Eredmény és ügyfélcentrikus gondolkodás,
  • Értékesítési tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Munkaerő-kölcsönzésben/közvetítésben szerzett tapasztalat,
  • Élő kapcsolatrendszer németországi és/vagy ausztriai középvállalati szektorban

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési és -közvetítési szolgáltatások értékesítése Németország és Ausztria területére irányulóan,
  • Új ügyfelek felkutatása és megnyerése,
  • Tárgyalások lebonyolítása,
  • Sales stratégia fejlesztésében és kidolgozásában való aktív részvétel,
  • Piackutatás, elemzés és pontos adminisztráció (Odoo CRM),
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés (ügyfélkapcsolat és toborzás-szervezés)

 Megbízóról:

  • Több mint húszéves múlttal rendelkező munkaerő-kölcsönző, -közvetítő vállalkozás, az egyetlen olyan magyar tulajdonú HR-szolgáltató, melynek részvényeit a BÉT standard kategóriájában jegyzik.
  • Hat éve dolgoznak a német piacon is, tavaly óta állandó munkaerő-kölcsönzési engedéllyel.
  • Mivel további bővülést terveznek a német piacon, most a saját csapatukba keresnek ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott, motiváló juttatási csomag (alapbér + teljesítménybónusz),
  • Fejlődési és karrierlehetőség,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Dinamikus, eredményorientált csapat,
  • Betanulást követően megbeszélés szerinti home office lehetőség