Értékesítő (Budapest)

A MITT-NET Kft. értékesítő munkakörbe keres új kollégát.

Az új sales-es munkatárs felelős lesz a cég által nyújtott szolgáltatások eladásáért, a forgalom növeléséért

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Potenciális új ügyfelek feltérképezése, meglévő kapcsolatok erősítése
  • Értékesítési folyamat kialakítása, fejlesztése
  • Reklamációk kezelése, jelentések, beszámolók, tervek készítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, ügyfelekkel, belső munkahelyi vezetőkkel és technikusokkal
  • Árkalkulációk, ajánlatok előkészítése, kidolgozása, nyomon követése
  • Megrendelői igények rendszeres követése, megrendelések feldolgozása, határidők figyelése

A jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú önállóság, üzleti gondolkodásmód
  • Gyors, precíz, együttműködő munkavégzés
  • Minimum 1 év értékesítői területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Felsőfokú végzettség előny, de nem elvárás
  • Idegen nyelv ismerete előny

Mit kínálunk?

  • Sikeres budapesti cég és egy lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Napi 8 órás munkaidő
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest