Értékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Piacvezető ingatlanhálózat megbízásából Lehel utcai irodájába keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Elvárások:

olyan munkát keres,, - ahol a saját ura, ahol saját ritmusa szerint dolgozhat, - ahol az energiáját, az ötleteit kamatoztathatja, - ahol emberekkel foglalkozhat, - ahol az egyéni kiteljesedés mellett, a csapatjáték előnyeiből is profitálhat

Előnyt jelent:

- szereti az embereket (vagy legalább is tud bánni velük), - rengeteg energiája van, - akar és hajlandó tanulni, - akar tenni a céljaiért

Feladatok:

- Rugalmas a munkaidő, de vannak kötelezettségek, , Szakmai tapasztalt nélkül is belevághat. Mi mindenre megtanítjuk., A folyamatos képzést, háttértámogatást Mi adjuk., , Nem árulunk zsákbamacskát:, - nem lehet félállásban végezni ezt a munkát, - jutalékunk van és nem fix fizetésünk, , Az ingatlanközvetítés fortélyait a legjobbaktól sajátíthatja el, amely élete végéig kényelmes megélhetést biztosít Önnek. Egy dolgot biztosan tudunk: az ingatlan örök és kitűnő befektetés., , Számunkra ez nem egy szakma, ez maga az ÉLET., , Olyan új kollégákat szeretnénk, akik nem kifogásokat keresnek, hanem mindig MEGOLDÁST., , CSATLAKOZZON HOZZÁNK, LEGYEN A LEGJOBB CSAPAT TAGJA!

Budapest