Értékesítő (Balatonakali)

Autó, Mezőgazdasági gép, és Munkagép alkatrész értékesítő kollégát keresünk.

Családi vállalkozás vagyunk, a vállalkozás több minr harminc éve alakult egy kis garázsautósboltként. Mostanra már nemcsak autóalkatrészzel, hanem Mezőgazdaság és munkagép alkatrésszel is foglalkozunk, ill.egy Sthil márkakersekedés is tartozik hozzánk. Ügyfeleinket személyesen üzletünkben , és három autóval napi egy házhozszállítással szolgáljuk ki. Jelenleg 7 fővel dolgozunk, de további fejlődésünk érdekében szeretnénk csapatunkat bővíteni.

Új kollégát keresünk, aki értékesítőként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok

  • Üzletbe érkező vásárlók kiszolgálása
  • Telefonos rendelések felvétele
  • "Autó" vagy "Munkagép, és mezőgazdasági gép" alkatrészek beazonosítása, mivel ezen kettő pozicíóba keresünk munkatársat
  • Szakmai tanácsadás partnereink részére
  • Visszáruk kezelése
  • Pénz- és számlakezelés

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Tiszta , ápolt megjelenés

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha rendelkezel értékesítésben szerzett tapasztalattal, valamint alkatrész ismeretekkel.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Éves bejelenetett munkahely
  • Bejárási hozzájárulás
  • Napi egy melegétkezési lehetőség

Balatonakali