Értékesítő (B2B) (Budapest)

ÉRTÉKESÍTŐT keresünk partnerünk számára, aki az európai piacon terjeszkedik, és szeretné bővíteni értékesítési csapatát Magyarországon. Olyan értékesítőt keresünk, aki magabiztos az ügyfélszerzésben, akár már meglévő kapcsolat rendszert tudna mozgósítani (elsősorban multinacionális vállalatok). Fontos, hogy legyen tapasztalatod szolgáltatások értékesítésében, és folyékonyan beszélj angolul.

Értékesítő (B2B)

Feladatok

  • új B2B ügyfelek megszerzése saját kapcsolat rendszeren keresztül vagy hideghívással
  • saját network kiépítése, a vállalat népszerűsítése a hálózatán keresztül
  • értékesítési tervek végrehajtása
  • meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, kapcsolat elmélyítése
  • találkozók szervezése és lebonyolítása leendő vagy meglévő ügyfelekkel
  • árajánlat készítés, kiküldés, tárgyalás
  • a cég képviselete konferenciákon és rendezvényeken

Követelmények

  • szolgáltatások, online termékek (például hirdetési felület, felhőszolgáltatások stb.) értékesítésében szerzett tapasztalat - B2B
  • értékesítési tapasztalat IT vagy HR területen
  • kiváló tárgyalási készség
  • értékesítői véna, eredményorientált hozzáállás
  • csapatjátékos személyiség
  • erős munkamorál
  • proaktív hozzáállás
  • angolul és magyarul folyékonyan beszélsz

Amit kínálunk

  • Barátságos, családias légkör
  • Modern nyitott iroda Budán
  • Versenyképes alapbér + bónusz (50% bónusz)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest