ÉRTÉKESÍTŐ (B2B területen - Drone2B) (Budapest)

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ (B2B területen - Drone2B)

Amit kínálunk:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!, Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!, ,

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek,
  • Innovatív környezet,
  • Izgalmas projektek,
  • Munka és magánélet egyensúlya,
  • Laptop, telefon,
  • Irodai masszázst biztosítunk,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségeket fedezel fel és ápolod a meglévő üzleti kapcsolatainkat,
  • Építed a kapcsolatot állami és vállalati partnereinkkel, hogy a legjobb szolgáltatást nyújthassuk,
  • Megismered vásárlóink igényeit és részletes termékinformációkat és szaktanácsadást nyújtasz nekik,
  • Szorosan együtt dolgozol a presales és aftersales munkatársakkal az árajánlatok kidolgozásában és nyomon követésében,
  • Az értékesített rendszereknek nyomon követed karbantartási folyamatait,
  • Együttműködsz a gyártókkal beszállítókkal,
  • Részt veszel szakmai oktatásokon és konferenciákon, hogy mindig naprakész legyél a szakmában, akár külföldön is

Elvárások:

  • Folyékonyan beszélsz angolul,
  • Rendelkezel minimum 2 év tapasztalattal műszaki termékek/ szolgáltatások értékesítésében,

Előny, ha rendelkezel értékesítési tapasztalattal vagy műszaki ismerettel dróntechológia területén,

Előny, ha van kapcsolati hálód állami, közép- és nagyvállalati szektorban,

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest