Értékesítő-Bolti eladó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítő-Bolti eladó

Áruházunk a Diego dinamikusan fejlődő, nemzetközi franchise rendszerben működő kereskedelmi hálózatának tagja, amely rohamos terjeszkedésének köszönhetően, már több mint 100 bolttal rendelkezik hazánkban.

Soroksári csapatunkba, Értékesítő-Bolti eladó kollégákat keresünk!

Legfontosabb feladatok:

  • A Diego vásárlói élményként éljék meg az üzletben történő vásárlást, ügyintézést
  • Munkáddal, az üzletben dolgozó kollégákkal együttműködve segítsd az egyén/vásárló, minőségi és mennyiségi céljainak elérését.
  • Az üzlet rendezettségének, arculatának felügyelete, termékeink ízléses elhelyezése
  • Technikai eszközök (pl. szőnyegszegő gép) működésének elsajátítása, valamint használata.
  • Csapatszellem növelése, szolgálatkészség, segítségnyújtás
  • Folyamatos továbbképzések, oktatások a szakmai hitelességed növelése érdekében
  • Árukészlet folyamatos támogatása (beérkezett, kiadott, készletezett)
  • Értékesítési csapat tagjaként az össze termék ismerete, és lerakási technikájuk elsajátítása
  • Természetesen szintén feladata az új ügyfelek szerzése.

Egy olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Örömmel nyitja ki reggel az Áruház kapuit és kezdi a munkát, kollégáival, szívesen és lelkesen dolgozik és mások is szívesen dolgoznak vele.
  • Rendet tart és magabiztosan ad el az üzletben, tudja mi hol van, ahol mindig minden rendelkezésére áll a vevők napi kiszolgálásához.
  • Érti és értelmezi a rábízott feladatok fontosságát, betartja az eladáshoz szükséges szabályokat és építő javaslatokat tesz a fejlesztés érdekében.
  • Akinek az Áruház sikere nem egy rábízott feladat, hanem az eladások során a vevői pozitív visszajelzések elismerését jelenti.
  • Aki nem engedi, hogy a rábízott feladat elvégzése során, ne a legjobbat hozza ki magából.
  • Akinek a szakmai továbbképzés nem egy vezetői utasítás, hanem saját kitűzött cél és tapasztalat a folyamatos fejlődés útján.
  • Aki Munkáját felelősségteljesen, becsületesen, megbízhatóan végzi

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Minimum középfokú végzettséggel
  • Szeretnél és tudsz felelősséget vállalni a munkádért, a közös eredményekért
  • Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
  • Munkádat felelősségteljesen, becsületesen, megbízhatóan végzed
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny:

  • Legalább alapszinten megérted az angolt és beszéled is
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncakezelői vizsga

Munkavégzés helye

1239 Budapest Bevásárló utca 4. (A KIKA és IKEA mellett) M5-ös autópályához közel.

Küldje el fényképe önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Munkabér

  • nettó 240 000 - 320 000 Ft / hó
Budapest