Értékesítő / kereskedelmi munkatárs (Budapest)

Nagy múltú magyarországi lámpagyártó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő / kereskedelmi munkatárs

Elvárások:

Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, Udvariasság, Excel felhasználó szintű ismerete, Igényesség magára és környezetére, Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

Kereskedelmi tapasztalat, Lakberendezői ismeretek

Feladatok:

Kapcsolattartás ügyfelekkel, Lámpa értékesítés, Árajánlat készítés, Számlák kiállítása, Kapcsolattartás a könyvelővel

Amit kínálunk:

Fix munkaidő, heti 4 napos munkarend, hétfőtől-csütörtökig, Stabil állás, Családias munkakörnyezet, Fix + jutalékos fizetés, Fejlődési lehetőség, , Megbízóról:, Nagy múltú Magyarországi lámpagyártó cég, több, mint 700 kézzel készült termékkel, saját modern üzemmel, keres Budapesti bemutatótermébe, értékesítő, eladó kollégát, akinek fontos, hogy szép és értékálló termékekkel foglalkozzon. Akinél előnyt élvez a minőség a mennyiséggel szemben, és számára az ügyfél az első., , Munkaidő:, Hétfő-csütörtök 9-17

Budapest