Értékesítő munkatárs (Martonvásár)

Martonvásári telephelyű konténerkereskedelmi cég keres értékesítő/üzletkötő kollégát

Dinamikusan fejlődő, modern, fiatalos családi vállalkozás vagyunk.

Új kollégát keresünk, aki értékesítőként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz meglévő és új ügyfelek részére árajánlatok kidolgozása, üzletkötés, projektek lebonyolítása, kapcsolattartás a beszállítóinkkal és a kollégák munkájának segítése.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Ajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • kereskedelmi ügyintézés

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • legyen AKTÍV angol és/vagy németnyelv-tudásod
  • legyen "B" kategóriás jogosítványod
  • ismerd felhasználói szinten az Excelt, Word-öt

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Szereztél már tapasztalatot értékesítési munkakörben
  • tudsz CAD programban rajzolni

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • jó munkakörülmények, családias légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

  • 2462 Martonvásár, Szent László út 51.

Martonvásár